Miner housing

Housing pro těžební stroj v profesionálním datacentru

Chcete své těžařské servery provozovat v profesionálních podmínkách? V datových centrech Master Internet bude vaše těžba bitcoinů nebo jiných kryptoměn probíhat nepřetržitě v zabezpečeném prostředí s mnoha výhodami. Miner housing u nás zahrnuje vysokorychlostní připojení k internetu, výhodnou cenu za energii a bezpečí profesionálního datacentra, kde své servery provozují i mnohé renomované firmy.

Snížené náklady na provoz minerů

Těžba bitcoinů u nás je cenově výhodnější. Umístěním těžebního stroje do Master DC můžete profitovat z výhodných cenových sazeb za elektrickou energii a podstatně tím snížit vlastní výdaje za těžení.

Konec starostí s hlukem a chlazením

Už nemusíte přemýšlet, kam své minery umístit, aby vás nerušil jejich hluk a nepřehřívaly se. Všechny prostory datacentra jsou chlazené důmyslným systémem klimatizace a systémem teplých a studených uliček.

Připojení k vysokorychlostnímu internetu

Vaše těžařské stroje připojíme k síti vysokorychlostního internetu s garantovanou rychlostí doručení dat. Využíváme profesionální technologie, které zaručují stabilní a bezproblémové připojení.

Bezpečí profesionálních datacenter

Miner housing u nás umožní vašim strojům bezpečné nepřetržité fungování. Datacentra v Praze i Brně splňují přísný technologický standart Tier 3, jsou chráněná fyzickou ostrahou, bezpečnostními kamerami a protipožárním systémem plynového hašení.

Pomoc a podpora techniků

V případě problémů se serverem jsou vám 24 hodin denně k dispozici naši technici. Služba miner housing zahrnuje pět jednoduchých technických zásahů na vaši žádost.

POPTAT

Proč miner housing?

Těžba bitcoinů v Master DC se jednoduše vyplatí. Těžení je náročné na spotřebu elektrické energie, navíc těžební stroje vydávají jak velký hluk, tak i teplo, a najít pro jejich umístění vhodné prostory, může být problém. Všech těchto starostí se snadno zbavíte, když své stroje přesunete do profesionálního datacentra. Služba miner housing zahrnuje umístění stroje na vyhrazené místo v datacentru, které je pod neustálým dohledem našich techniků. Díky zvýhodněným sazbám za elektrickou energii výrazně snížíte náklady na provoz minerů a těžba bitcoinů bude více profitabilní. Zároveň se zbavíte starostí spojených s chlazením strojů a nepříjemným hlukem. V případě potřeby technici rychle provedou nezbytné zásahy na vašich strojích, zároveň k vašim strojům budete mít kdykoli umožněný přístup.

Ceník miner housingu

Položky
Popis
Cena
Elektřina
6,60 Kč/kWh
Prostor pro těžební stroj
rozměr cca 15x15x30cm
300 Kč
Prostor pro GPU RIG
rozměr cca do 40x40cm a hl. do 80cm
900 Kč
5x jednoduchý technický zásah *
restart, přepojení kabelu
zdarma
Další jednoduchý zásah *
restart, přepojení kabelu
400 Kč
Složitější zásah
do půl hodiny
750 Kč


Poznámka: Smlouva je na dobu neurčitou s měsíční výpovědní lhůtou. Nezálohovaná elektřina (bez UPS).

Pokud není explicitně uvedeno jinak, veškeré ceny jsou v CZK bez DPH za 1 měsíc.

* Základní úkon technické podpory v délce trvání maximálně do 5 minut.


POPTAT

Zaujal vás tento produkt?

Pokud chcete používat tento kontaktní formulář, musíte mít povolený Javascript.

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ