18.12.2015

Vánoční dárek v podobě mobilní aplikace Master Server Monitor si mohou nyní užít všichni zákazníci Master Internet. Díky práci týmu softwarové divize MasterApp mohou sledovat stav svých služeb přímo ze svého telefonu.

Aplikace Master Server Monitor umožňuje nastavit notifikace pro jednotlivé události (ok, warning, critical), s nimiž je možno dále pracovat například napojením na fitness náramek nebo další externí zařízení. Po přihlášení jsou v aplikaci zobrazeny jednotlivé zákaznické servery a stav služeb, které jsou na nich provozovány – http, mysql, emailové protokoly a další. Díky napojení na systém automatizovaného sledování stavu serverů (Nagios) v něm zákazníci uvidí i detaily jako vytížení CPU nebo volnou kapacitu operační paměti RAM.

Master Server Monitor je zatím k dispozici pro operační systém Android, pro přihlášení zadejte stejné údaje, jakými přistupujete do Zákaznického informačního systému. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás informovat na info@master.cz. Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu a pozitivní hodnocení přímo v Play Store.Master Server Monitor 1
Master Server Monitor 2
Master Server Monitor 3

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ