SaaS

Informační systém

Money S5

ERP podnikový informační systém Money S5 je určený větším společnostem, které potřebují robustní, výkonné a bezpečné ERP řešení s vysokou mírou přizpůsobivosti při řízení individuálních firemních procesů. Řadu uživatelů proto tvoří i malé společnosti s velmi specifickými požadavky.

QI

QI od roku 2000 pomáhá českým i slovenským firmám ve více než 40 oborech. Nejsilnější zákaznické zastoupení má ve strojírenské, potravinářské, automobilové, elektrotechnické a projektové oblasti. Nejen v těchto oborech QI dokáže obsáhnout celou agendu společnosti – díky jeho elasticitě si zákazník může zvolit neomezenou kombinaci funkcionalit pro přesné pokrytí potřeb konkrétního podniku.ERP

Money S4

Podnikový informační systém Money S4 je ideální pro společnosti, které potřebují, aby se ERP přizpůsobilo jejich potřebám. Money S4 nabízí bohaté možnosti nastavení, snadné ovládání, kterému pomůže základní zaškolení, i rychlou instalaci informačního systémuBI - Business intelligence

ApplStream® NX

ApplStream® je reportingový nástroj a Business Intelligence řešení s možností uplatnění pro jakýkoliv IS a jeho data. Technologická inovace produktu zajišťuje vysokou přidanou hodnotu pro koncového uživatele.Personální a mzdové systémy, docházka

Kompas2

Kompas2 je systém určený pro práci mzdových účetních a personalistů. Byl vytvořen na základě dlouhodobých zkušeností a respektuje potřebu bezchybné práce, provádění hromadných operací a pohodlnou dostupnost informací. S pomocí řady kontrolních mechanizmů a přehledného intuitivního ovládání dovoluje efektivně provádět všechny související procesy.

AVENSIO Cloud

Komplexní programové vybavení, které v jednom datovém prostředí poskytuje nástroje pro zpracování mezd i pro vedení personalistiky.Účetní software

Money S3

Účetní program Money S3 patří mezi nejrozšířenější ekonomické systémy pro malé i střední firmy v České i Slovenské republice. Nabízí všechny potřebné moduly: podvojné účetnictví i daňovou evidenci, adresář, fakturaci, sklady, objednávky či mzdy.

Pohoda

POHODA se postará o vaše účetnictví i daňovou evidenci. Ovládání je snadné a intuitivní, proto se ani začátečník při práci v účetním programu neztratí. Navíc máte dostatečnou volnost v nastavení dalších funkcí a parametrů, takže spolu s vaším podnikáním poroste i vaše POHODA.DMS - Document management system

FiDO

Bezpečné řešení pro zpracování faktur a jiných dokumentů ve společnosti. Řízení oběhu dokumentů v rámci firemních procesů, hotové řešení vhodné pro široké spektrum firem, ucelené, kvalitní a přehlední informace kdykoliv a kdekoliv okamžitě k dispozici.

Safecube

Potřebujete systém na jednoduchou evidenci a schvalování dokumentů s možností nastavit si vlastní workflow?CRM - Customer relationship management

Bluejet

BLUEJET je jedinečná aplikace, která využívá všechny následující prvky: IS, CRM, BI, KPI, Workflow, Reporting, Marketing, Cloud, Time-manegement, Gantt, Pipeline, Projekty, Plánování zdrojů a další. A pokud všechno správně zkombinujete, můžete získat unikátní inovativní informační systém. Nabízíme platformu, která v přehledném webovém prostředí poskytuje úžasnou otevřenost a flexibilitu.Komunikační software

IPEX – kontaktní call centrum

Vyřizujete denně telefonní dotazy nebo objednávky od zákazníků? Dopřejte zákazníkům kvalitní a rychlé telefonické odbavení. Kontaktní call centrum IPEX vám dodáme formou služby bez velkých počátečních investic, pro pár i sto uživatelů. Zvýšíte kvalitu obsluhy zákaznické linky.

Babelnet

Babelnet kombinuje silné kryptografické algoritmy a protokoly pro zajištění autenticity, soukromí a integrity při zasílání i uložení zpráv a dokumentů na počítačích a mobilních zařízeních.

Plánovací systémy

Master Planner

Master Planner je software fungující přes webový prohlížeč. S jeho pomocí můžete plánovat projekty zahrnující položky od lidských zdrojů přes výrobní kapacity.

Easy Project

Easy Project je software pro komplexní plánování řízení projektů s rozšířeními pro řízení zdrojů a docházky, projektových financí, vývoje a prodejní i po-prodejní péči o zákazníky.

Mobilní portál pro firmy

Řešení pro evidenci úkolů na vašem chytrém mobilním zařízení s podporou QR kódů a NFC čipů.Ostatní software

iSmlouva

iSmlouva umožňuje vytváření a uzavírání smluv a dokumentů ve 100% digitální podobě.


Mobilní obchodní zástupce

Mobilní obchodní zástupce je aplikace určená pro obchodní společnosti, které chtějí efektivně rozvíjet svůj obchodní tým. Implementace řešení Vám pomůže nastavit hlavní firemní procesy pro obchodní zástupce.

Mobilní servisní technik

SmartCRM Servis je řešením pro firmy, které zajišťují servis u zákazníků. Jedná se o mobilní informační systém servisního technika, který uživatel využívá jako každodenní pomůcku pro realizaci servisních zásahů. Optimalizováno pro zařízení typu tablet (smartphone, notebook).

Macros

Online skladový systém a e-shopem v jednom řešení. Systém zajišťuje efektivní komunikaci mezi zaměstnanci a zákazníky. Systém je přístupný odkudkoliv bez nutnosti vzdálených ploch. Macros nemá žádná omezení a plynule roste s potřebami skladu a zaměstnanců.

Scholasticus

Scholasticus je online platforma, která umožňuje firmám a institucím jednoduše vzdělávat své zaměstnance, partnery či zákazníky. S LMS řešením od firmy Scholasticus máte přehled o všech vzdělávacích aktivitách svých zaměstnanců na jednom místě, čímž se vám výrazně zjednoduší organizace firemního vzdělávání.

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ