AiP Safe logo

AiP Safe je česká společnost, která se zaměřuje na řešení a produkty pro správu dokumentů a řízení jejich oběhu. Působí jak v oblasti DMS (Document Management System), tak i ECM (Enterprise Content Management). V rámci ECM vyvíjí celoplošně integrovaná řešení, která pokrývají správu dokumentů napříč organizací a zajišťují jejich centralizované zpracování a především rychlou dostupnost.

Safecube


Společnost ALFA SOFTWARE, s.r.o. se zabývá vývojem, prodejem a servisem počítačových programů potřebných ke zpracování mezd, docházky a personální agendy. Na trhu působí od roku 2003 a jejich klienty je téměř 2000 organizací a firem z celé ČR.

AVENSIO Cloud


ATTEYA Group se zaměřuje na rozvoj specializovaných technologií pro reporting a Business Intelligent. Navrhli a vytvořili komplexní informační řešení pro vytváření reportů - ApplStream®. Jejich rozsáhlé znalosti a analytické schopnosti umožnili vytvořit více jak 22 modulů ApplStream® pokrývají různé IS z oblastí financí, logistiky, nákupu, prodeje a výroby.

ApplStream® NX


CÍGLER SOFTWARE, a.s., se zabývá vývojem, implementací a podporou moderních účetních programů, informačních a ekonomických systémů. V současné době pokrývá svým portfoliem všechny segmenty trhu – od malých přes středně velké společnosti až po velké nadnárodní koncerny.


STORMWARE s.r.o. je česká softwarová společnost zabývající se produkcí softwarových produktů pro platformu Microsoft Windows.

Pohoda


Easy Software s.r.o. je vývojářem i implementátorem softwaru na řízení projektů Easy Project. S vývojovým centrem v Praze, pobočkou v Londýně a obchodním zastoupení v Kalifornii se Easy Softwaru daří implementovat projektové řízení v organizacích po celém světě.

Easy Project


Společnost Exon s.r.o. se specializuje na dodávky systémových řešení, služby a konzultace v oblastech Document Management Systému, správy dokumentů, outsourcingu datových úložišť, tiskových řešení, digitalizace dokumentů (včetně dodávek skenerů), procesních analýz, dokumentových auditů, podnikových informačních systémů, návrhů a realizací webových aplikací a programování SW Business aplikací.

FiDO


IPEX a.s. je přední český poskytovatel ucelených komunikačních služeb a řešení s využitím IP telefonie a sjednocené komunikace.

VOIPEX TEAM


Smartdata

Společnost Smartdata, s.r.o. je obchodní společností se specializací na vývoj a dodávky softwarových řešení. Jsme partnery mnoha velkých českých i zahraničních společností, pro které realizujeme specializovaná technologická řešení. Smartdata navrhuje a dodává řešení, která pomáhají firmám k úspěchu na trhu. Řešení, která přemění vaše data na inteligenci a tuto inteligenci na vaši konkurenční výhodu. Řešení na takové technologické platformě, která nejvíce vyhovuje vám, ne nám. Řešení, která fungují.


OKsystem

OKsystem je česká softwarová společnost s mezinárodní působností. Na trhu informačních technologií jsme již od roku 1990. Naše programy používají desítky tisíc uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě. Máme zákazníky zejména v České republice a dodáváme inovativní software i v Evropě a USA.

BABEL


QI logo

Česká společnost DC Concept je výrobcem modulárního informačního systému QI. Vznikla v roce 2000, od té doby svůj produkt dodala více než 1 000 zákazníkům, a to jak v České republice, tak na Slovensku, kde na trh vstoupila v roce 2004. QI dokáže komplexně pokrýt potřeby klientů z více než 40 odvětví, největší zákaznické zastoupení má ve strojírenství. V roce 2005 DC Concept získal ocenění Firma roku, také byl zařazen jako jediná česká společnost do prestižního žebříčku informačních systémů TOP Vendors.

QI


Compekon logo

Firma COMPEKON s.r.o. nabízí rozsáhlé portfolio řešení s možností implementace prostředků pro zvládnutí zcela specifických oblastí. Důraz je kladen na oblast poskytování profesionálních služeb, servisu a péče o klienty. Spokojenost klientů a řešení jejich požadavků je základním měřítkem úspěchu naší firmy.

BLUEJET


PC help logo

Jsme ryze českou společností bez účasti zahraničního kapitálu. Na trhu s informačními technologiemi působíme již od roku 1990. Zaměřujeme se na vývoj a implementaci softwarových řešení a poskytování služeb v této oblasti. Náš firemní tým tvoří 80 zaměstnanců.

Kompas2


Scholasticus logo

Scholasticus je unikátní online platforma, která přináší výukové nástroje obvykle využívané velkými společnostmi, menším firmám a projektům za velmi výhodných podmínek. Naše platforma je navržena jako zabezpečená a vysoce dostupná cloudová služba, takže váš obsah je přenášen bez zpoždění s garantovanou dostupností 99.99% odkudkoliv, kdykoliv a z jakéhokoliv zařízení. Našim zákazníkům neúčtujeme za počet uživatelů, nebo počet shlédnutí. Toto zůstává neomezené pro všechny typy předplatného.

LMS Scholasticus


Formsoft logo

FormSoft s.r.o. je softwarová společnost, která se zabývá vyvojem a implementací skladového systém Macros a informačních systémů pro malé i velké subjekty. Ve všech systémech se snažíme o maximální automatizaci procesů a zvýšení množství informací pro správní rozhodování. Naše systémy velice dobře komunikují ze systémy Helios a Pohoda.

Macros


Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ