Partnerský prodej

Využijte náš program pro resellery

Využíváte služeb datových center MasterDC a rádi byste je doporučili svým zákazníkům? Jste reseller a máte zájem o přeprodej nejen cloudových služeb Master Internet? Staňte se našimi partnery a doporučujte jen to, co sami spokojeně využíváte.

Osobní přístup

Nejsme svázání zkostnatělými pravidly a neměnnými tabulkami z centrály. V Master Internet jsme otevření vašim neotřelým návrhům a nápadům na spolupráci. Rádi se budeme partnersky podílet i na nových projektech. Konzultovat své návrhy můžete třeba přímo s naším pražským obchodním ředitelem.

Specialisté k dispozici

Partnerům zajišťujeme podporu v podobě konzultací certifikovaných specialistů. Každý z partnerů se navíc vždy může obrátit i na přiděleného obchodního zástupce.

Bez závazků

Každý partner je jiný. V Master Internet podporujeme každého, kdo se rozhodne pro přeprodej našich služeb. Partnery navíc nesvazujeme žádnými smlouvami a respektujeme jejich priority. Sami určujete, v jaké míře se do partnerského programu zapojíte.

Chcete se stát partnery?

V Masteru se starám o stávající partnery i navazování nových partnerství. Rád se s vámi osobně sejdu a proberu detaily možné spolupráce. Ozvěte se mi, určitě něco zajímavého vymyslíme.

Petr Štěpánek, obchodní ředitel Praha

stepanek@master.cz
+420 777 919 300

Zjistit více o partnerském programu

Pokud chcete používat tento kontaktní formulář, musíte mít povolený Javascript.

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ